...Načo slzy... Načo smútok... Veď pre mňa je smrť ako sviatok


David , Pierre, Seb , Jeff

28. ledna 2009 v 17:32 |  Simple Plan
Jeff: David má skvělou osobnost. Ale jo, taky má hlavu pěkně v oblacích. Je úplně všude.
Pierre: David je jako motýlek, který polétává všude kolem. Je trochu... je vtipný.
Chuck: Je trochu výstřední. Vždycky chce, aby se lidé smáli. Vždycky na sebe poutá pozornost. Ikdyž není s kapelou je rád středem pozornosti. Všechno je s ním hned zajímavější.

David: Pierre je vždycky schopný se bavit kdekoliv a s kýmkoliv. A to si na něm hodně vážím. Může být s klukama, nebo s klukama i holkama a i s kapelou si rád dá víno a na pár hodin pokecá.
Chuck: Má dva extrémy - dokáže pořádně pařit a pít a další den může být klidný a kdyžse jeho hlas vzpouzí, dokáže být i zodpovědnější. Je to velice dobrý skladatel, samozřejmě. Hodně spolu pracujeme, protože spolu píšeme texty.
Jeff: Je to kluk, který miluje život, miluje párty a je to velice talentovaný muzikant. Myslím si, že se snaží udržet rovnováhu mezi prací a hudbou a s naší prací to může být hodně intenzivní, protože se musíš bavit a musíš být schopen zvládnout obojí a Pierre je v tom dobrý. Je takovým zprostředkovatelem v kapele. Má velkou osobnost, ale jsou tu i další 4 kluci v kapele, kteří mají velké osobnosti. Občas jsou doby, kdy do sebe naše ega narazí, ale Pierre je prostě ten zprostředkovatel.

Pierre: Chuck je spíš na tu obchodní stránku věcí. Manažer.
Jeff: Je to pracant - vášnivý, intenzivní, velmi intenzivní. Jestliže je tu něco, co se má udělat, Charles je ten, který nás popohání. Velká motivace, velká disciplína.
David: Je velice, velice vážný. Ale čím dál tím víc začíná být méně vážný.

Chuck: Seb je ten nejmilejší kluk, velice klidný. Nikdy se nenašte a nikdy ho nic nerozčílí. Je nejpasivnější ze všech.
David: Seb se dokáže zabavit s čímkoliv, vidohry na tour.
Pierre: Seb a já jsme si hodně podobní. Proto spolu tak dobře vycházíme.
Jeff: Je jako malé dítě. Pořád sleduje kreslené seriály. Dokáže vám odrecitovat na slovo přesně hlášky ze Simpsonových, Family Guy. Je moc milý, má jednu z nejlepších osobností v SP.
Seb: Co jsi říkal?
Jeff: Řekl jsem, že máš krásné modré oči.
Seb: Skvěle!

David: Jeff.. nikdy jsem nikoho neviděl takhle moc cvičit. Cvičí na kytaru asi 3 hodiny denně. Nemám ponětí, jak to dělá..
Pierre: Hraje na kytaru v jednom kuse!
Chuck: Je velice vášnivý, ať dělá co dělá: hraje na kytaru, kdy tráví hodiny tím, že se snaží naučit se nové triky; pořád si myslí, že je tu toho spousta, co se ještě může naučit a pořád se snaží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama