...Načo slzy... Načo smútok... Veď pre mňa je smrť ako sviatok


Frank o novom CD

5. ledna 2009 v 2:36 |  ♥My Chemical Romance♥
Frankie dal info o novom CD a o budúcich plánoch v MCR !!

V jakém stádiu se nacházejí přípravy vaší čtvrté desky?

F: "Právě teď je to hodně předběžný, jen si tak předhazujeme nápady. Ještě jsme to ale nijak vážně neprobírali. Vlastně jsme teprve mluvili o tom, že bychom se měli tenhle měsíc všichni sejít, a až potom, někdy po novým roce, si sedneme a začneme psát nový songy. Teď se prostě jenom poflakujeme."
V uplynulých letech musel být váš život dost hektický, takže si asi potřebujete odpočinout.
F: "Přesně tak. Je moc hezký zase vidět rodinu a být součástí jejich života. Tak dlouho jsme byli pryč, že je těžký se na ty lidi, který zůstali doma, znovu napojit. Ono je totiž těžký znovu se zapojit do reálnýho života. A je vážně skvělý, že teď můžu plánovat a volat přátelům: 'Co se takhle sejít příští víkend? Co děláš? Můžeme se vidět a strávit spolu pár chvil?'."
Stalo se ti, že ses musel štípnout? Je totiž neuvěřitelné, čeho jste dosáhli. Začínali jste dost skromně a není to tak dávno, co jste hráli na malých festivalech a předskakovali jiným kapelám.
F: "Určitě. Každej den se vzbudím a říkam si, co se to sakra stalo. Pamatuju si, jak jsme jezdili v dodávce a jak jsme objížděli tyhle show, a pak se najednou vracím domů a hraju pro tisíce lidí - v halách a zemích, o kterých se mi ani nesnilo. Cítím za to obrovskej vděk - skutečně dělám to, o čem jsem jako malej sníval. Jsme si vědomí toho, jaký máme štěstí, a neuplyne den, abychom za to nebyli vděční."
Moc nás potěšila zpráva, že Gerard a LynZ očekávají prvního potomka. Ovlivní to nějak plány MCR?
F: "Ne. Prostě jenom přibyde další člen do rodiny a na to se moc těšíme. Když mi to Gerard řekl, spadla mi čelist, protože on vždycky býval ten typ, kterej tvrdil, že se nikdy neožení a nebude mít děti. A pak se to v jediným roce změnilo. Já jsem prostě šťastnej, protože on je šťastnej. O to lepší to pak bude na turné - všichni s sebou budou brát děcka a ženušky a bude to jako cestovat s rodinným cirkusem."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 erik erik | 5. ledna 2009 v 16:51 | Reagovat

strašne sa tešim na nove cd

je aj zaradene do 50 CD ktore by ste si nemali  nechat ujst !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama